
Автоматичний тонометр RBP-100 (уцінка, без коробки)
11 344 ₴
- Готово к отправке
- Код: RBP-100
+380 (50) 507-91-80
- +380 (97) 539-11-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Riester RBP-100 — це професійний багатофункціональний універсальний цифровий вимірювач артеріального тиску клінічного рівня.
Особливості та переваги
Цей монітор NIBP клінічного класу світового рівня схвалено валідацією BIHS
Він пропонує такі функції:
- Виявлення аритмії та клінічно підтверджене для пацієнтів із особливими станами, такими як гіпертонія, гіпотонія, діабет, вагітність, прееклампсія, артеріосклероз, термінальна стадія ниркової недостатності, ожиріння, літні люди та діти старше 3 років
- Легка вага: 510 г (1,12 фунта) і практичний вимірювач артеріального тиску для клінічного використання
- Легкий для читання 4-дюймовий РК-екран для легкого керування одним дотиком
- Пам'ять: на 210 зчитувань
- Панель дисплея з класифікацією значень артеріального тиску ВООЗ (кольорове кодування)
- Внутрішня акумуляторна батарея (4x NIMH AA) дозволяє виконувати 1000 вимірювань при повній зарядці
- Для повної зарядки потрібно 6 годин
- Частковий режим очікування (відключення фонового підсвічування через 10 секунд)
- Кошик для зберігання на зворотному боці для настільного, мобільного та настінного варіантів. Додатковий додатковий кошик можна прикріпити до стовпа мобільної підставки
- Гарантія 2 роки
| Осцилометричний режим | Швидкі зчитування, зазвичай 30–40 секунд |
| Аускультативний режим | Завдяки автоматичному спуску повітря (3 мм рт. ст./с) забезпечує послідовне вимірювання АТ пацієнта та дозволяє лікарям перевіряти автоматичні показники, не знімаючи манжети |
| Середній режим | Автоматично збирає 3-кратні показання, щоб надати клініцистам більш об’єктивні результати вимірювань і допомагає зменшити підвищені показання через ефект білого халата Налаштування інтервалу можливі в середньому режимі: 15, 30, 45, 60 секунд |
Діапазон вимірювання АТ і пульсу
| Систолічний | 60-255 мм рт.ст |
| діастолічний | 30-200 мм рт.ст |
| КАРТА | 40-200 мм рт.ст |
| Пульс | 40-200 ударів на хвилину |
| Довжина трубки BP | 280 см (110,24 дюйма) |
Манжети без латексу включені
| Манжета для дорослих | (Розмір M, 22-32 см / 8,67 - 12,6 дюйма) |
| Велика доросла манжета | Велика манжета для дорослих (розмір L+XL, 32-52 см / 12,6 - 20,48 дюйма) |
| Додатково: дитяча манжета | (розмір S, 14-22 см / 5,52-8,67 дюйма) |
Управління живленням
| Міжнародна сумісність | Змінні штепсельні розетки для певної країни входять до стандартної поставки кожної версії |
| Альтернативна сила | AC/DC адаптер 7.5V/1.5A |
прибирання
М’яка тканина з медичним м’яким дезінфікуючим спреєм (наприклад, Cidex, Enzol або 10% розчин відбілювача)
вага
| вага | 510 г (1,12 фунта) і практичний вимірювач артеріального тиску для клінічного використання |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Riester |
| Страна производитель | Германия |
| Тип тонометра | Механический |
| Размер манжеты | 22-42 (см) |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Дорожный футляр | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 11 344 ₴

