
Механічний тонометр R1 Shock Proof (Набір 3 манжети)
6 407 ₴
- В наличии
- Код: 1255
+380 (50) 507-91-80
- +380 (97) 539-11-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Звичайні анероїдні сфігмоманометри чутливі до ударів, тому їх точність вимірювання може бути погіршена після удару або падіння на підлогу, що призводить до невпевненості в точному вимірюванні. Ударостійкий ® анероїдний сфігмоманометр R1 перевірено на висоті 120 см (4 фути), що гарантує його точність.
Ручний портативний анероїдний сфігмоманометр із ударостійкою технологією, яка очікує на патент.
Особливості
- Точна точність, яка триває! Зроблено в Німеччині.
- Запатентована (очікується) технологія ударостійкості до висоти 120 см / 4 фути
- Запатентована (очікується) стабільність повітроводу для забезпечення точного руху голки
- Швидке ергономічне надування завдяки оптимізованій конструкції груші з вбудованою ложкою
- Відкриття випускного клапана без опору забезпечує точну та комфортну роботу
- 5 років гарантії на калібрувальні вимірювання.
- Focus Green Silver 2008 Design Award
- Шкала: Ø 52 мм біла грань із синім покажчиком
- Двокомпонентний ABS корпус
- Металеве різьбове трубне з’єднання у верхній частині корпусу для швидкої заміни манжети та ергономічного дизайну
- Максимальна похибка +/- 3 мм рт.ст
- Широкий вибір манжет різних розмірів
- вкл. Вінілова сумка на блискавці
| Розмір |
|
| Опції | долоньковий стиль; ліві чи правші |
| вага | 173 г |
| Точність | ±3 мм рт.ст. (±2 мм рт.ст. внутрішній стандарт Riester ) |
| Калібрування | Технологія вимірювання терміну експлуатації; При належному використанні повторне калібрування не потрібне |
| Умови вимірювання | Від 10°C до 40°C при відносній вологості 85%. |
| Мікрофільтр | Так |
| Ударостійкий | Так (120 см) |
| Без латексу | Так |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Riester |
| Страна производитель | Германия |
| Тип тонометра | Механический |
| Размер манжеты | 22-42 (см) |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Дорожный футляр | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики механических тонометров | |
| Комплектация стетоскопом | Без стетоскопа |
| Нагнетатель (груша) | Совмещенный с манометром |
| Клапан травления | Металлический, Игольчатый |
| Фильтр обратного клапана | Да |
Информация для заказа
- Цена: 6 407 ₴



