Ручний портативний анероїдний сфігмоманометр із ударостійкою технологією.
Звичайні анероїдні сфігмоманометри чутливі до ударів, тому їх точність вимірювання може бути погіршена після удару або падіння на підлогу, що призводить до невпевненості в точному вимірюванні. Анероїдний сфігмоманометр precisa ® N перевірено на ударостійкість до висоти 1 м (39,37 дюйма), що гарантує, що він залишатиметься точним навіть після удару.
Особливості
- Ударостійкий
- Ударостійкий з висоти 1 м (39,37 дюйма)
- Прецизійний повітряний випускний клапан з тонким регулюванням, не зношується
- Мікрофільтр захищає клапан випуску повітря та вимірювальну систему
- Здатність навантаження на діафрагму до 600 мм рт
- Спеціально загартована мідно-берилієва діафрагма з точним ходом, майже не старіє
- Зроблено в Німеччині
- Гарантія на калібрування 3 роки
- Без латексу
- Металева основа клапана
- Ергономічна ручка з ложкою, виготовлена з нержавіючої сталі
- Лінійна нахилена алюмінієва шкала ø 63 мм (2,48 дюйма) від 0 до 300 мм рт.ст., легко читається
- Нейлонова сумка на блискавці
| Розмір |
|
| Опції | долоньковий стиль; ліві чи правші |
| вага | 192 г |
| Точність | ±3 мм рт.ст. (±2 мм рт.ст. внутрішній стандарт Riester ) |
| Калібрування | Технологія вимірювання терміну експлуатації; При належному використанні повторне калібрування не потрібне |
| Умови вимірювання | Від 10°C до 40°C при відносній вологості 85%. |
| Мікрофільтр | Так |
| Ударостійкий | Так (100 см) |
| Без латексу | Так |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Riester |
| Страна производитель | Германия |
| Тип тонометра | Механический |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Дорожный футляр | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики механических тонометров | |
| Комплектация стетоскопом | Без стетоскопа |
| Нагнетатель (груша) | Совмещенный с манометром |
| Клапан травления | Металлический, Игольчатый |
| Фильтр обратного клапана | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 111 ₴





