Вміщує 6 наборів інструментів або 9 крафт-пакетів
Стерилізатор Мікростоп М3 з вертикальним завантаженням, відмінно підійде для великих салонів краси, великих нейл студій і навчальних центрів.
Габарити: 38,5 см х 26 см х 35,5 см
Через логістичні складнощі воєнного часу пінцет тимчасово не входить у комплектацію сухожарів.
Ви можете скористатися будь-яким пінцетом або вийняти інструменти вручну, щойно сухожар охолоне.
Сухожаровий стерилізатор Мікростоп М3+
управляється за допомогою однієї кнопки. Працює в трьох автоматичних режимах, затверджених МОЗ України режим сушіння інструментів:
200 ° C – 30 хв,
180 ° C – 60 хв,
160 ° C – 150 хв.
80 ° C – 30 хвилин (сушка)
Скидання налаштувань здійснюється шляхом відключення і подальшого включення клавіші включення-виключення, розташованої на задній панелі поруч зі штекером.
У сухожарі Мікростоп можна стерилізувати металеві та скляні інструменти, що витримують температуру 200С, які застосовуються майстрами манікюру, тату, татуажу, пірсингу, а також косметологами, подологами, бровістами. Принцип роботи приладу – стерилізація гарячим сухим повітрям.
Загальні характеристики
- Висока продуктивність і більш тривалий термін служби за рахунок одночасної стерилізації великої кількості інструментів.
- Електронний контроль функцій.
- Світлове табло з показниками температури і часу на передній панелі.
- Привабливий дизайн.
- Сухожарова шафа Мікростоп М1 НЕ тупить інструменти.
- Знищує всі мікроби та віруси.
- Сертифифірований в Україні.
Технічні характеристики сухожарові шафи Мікростоп M1
| Об’єм стерилізаційної камери | 12 л. |
| Зовнішні розміри (довжина, висота, глибина) | 38,5 х 26 х 35,5 см |
| Размір лотка для інструментів | 33,5 х 22,5 х 12,5 см |
| Вага | 9 кг |
| Матеріал | Сталь нержавіюча |
| На яку кількість інструментів розраховано | У крафт-пакеті – 9 наборів; без крафтпакетів – 6 наборів. |
| Потужність | 500 Ватт/г. |
| Відхилення температури від заданого значення | ± 3°C |
| Вихід на задану температуру | 10-15 хв. |
| Аварійне відключення: | Є |
| Гарантія | 18 міс. |
| Післягарантійний сервіс | Є |
| Напруга | 220В |
| Країна виробник | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Microstop |
| Тип | Стерилизатор |
| Стерилизуемый материал | Металл |
| Вид стерилизации | Термическая |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 500 Вт |
| Максимальная рабочая температура | 200 град. |
| Режимы работы | Стерилизация |
| Материал изготовления корпуса | Металл |
| Вид стерилизуемого инструмента | Маникюрный, Педикюрный, Косметологический, Парикмахерский, Медицинский |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: 10 095 ₴









