Вміщує 6 наборів інструментів або 3 крафт-пакети
Стерилізатор Мікростоп М3 з електронним управлінням підходить для салонів краси і великих нейл студій із середнім завантаженням. Оптимальне рішення для косметологів, або тих, хто стерилізує інструмент без крафт-пакетів.
Габарити: 38,5х 21х34,5 см
Через логістичні складнощі воєнного часу пінцет тимчасово не входить у комплектацію сухожарів.
Ви можете скористатися будь-яким пінцетом або вийняти інструменти вручну, щойно сухожар охолоне.
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Висока продуктивність і більш тривалий термін служби за рахунок одночасної стерилізації великої кількості інструментів.
- Електронний контроль функцій.
- Світлове табло з показниками температури і часу на передній панелі.
- Привабливий дизайн.
- Сухожарова шафа Мікростоп М1 НЕ тупить інструменти.
- Знищує всі мікроби та віруси.
- Сертифікований в Україні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СУХОЖАРОВІ ШАФИ МІКРОСТОП M1
| Об’єм стерилізаційної камери | 2 л. |
| Зовнішні розміри | 38,5х 21х34,5 см |
| Вага | 8 кг |
| Матеріал | Сталь нержавіюча |
| Потужність | 500 Ватт/г. |
| Відхилення температури від заданого значення | ± 3°C |
| Вихід на задану температуру | 10-15 хв. |
| Аварійне відключення: | Є |
| Гарантія | 18 міс. |
| Післягарантійний сервіс | Є |
| Напруга | 220В |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Microstop |
| Тип | Стерилизатор |
| Стерилизуемый материал | Металл |
| Вид стерилизации | Термическая |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 500 Вт |
| Максимальная рабочая температура | 200 град. |
| Режимы работы | Стерилизация |
| Материал изготовления корпуса | Металл |
| Вид стерилизуемого инструмента | Маникюрный, Педикюрный, Косметологический, Парикмахерский, Медицинский |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 9 279 ₴





