Прийнятий за технологією США, безмасляний компресор без технічного обслуговування. Низький рівень шуму, невелика вага, повільне підвищення температури та висока ефективність
♦ Прийняте Францією імпортне молекулярне сито. Спеціальна технологія наповнення, що супроводжується розумним поглинанням, конструкцією баштової конструкції та суворим управлінням виробництвом для гарантування
♦ Існує 5-рівневий фільтр, який гарантує, що чистота кисню досягає медичного рівня в концентраторі кисню.
Призначення: для постійного постачання додаткового кисню високої концентрації для відновлення після серцевосудинних та цереброваскулярних, респіраторних, хронічних обструктивних захворювань легень, пневмоній та інших хвороб та гіпоксії.
Габаритні розміри (Д×Ш×В):
380 x 320 x 590 мм
Вага: приблизно 23 кг
Живлення:
Живлення від мережі змінного струму 220 В, 50 Гц / 110 В, 60 Гц
Потужність споживання ≤730 ВА
Вимоги до концентрації кисню:
Сила потоку: 1 - 10 л/хв
Концентрація О2: 93% ± 3%
Витрата розпилюваної речовини ≥0,2 мл/хв
Тиск кисню у вихідному отворі:
30 кПа - 70 кПа
Рівень шуму: ≤54 дБА
Комплектація:
1 Концентратор – 1шт
2 Пляшка зволожувача з перехідником – 1 шт
3 Носова канюля – 1 шт
4 Набір для інгаляції - 1 шт – 1 шт
5 Інструкція з експлуатації – 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Jiangsu Konsung Bio-Medical, К.Н.Р |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 54 дБ |
| Насыщенность потока кислородом | 93 % |
| Погрешность | ±3% |
| Состояние | Новое |
| Минимальная производительность кислорода | 1 литр/мин |
| Максимальная производительность кислорода | 10 литр/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 32 см |
| Длина | 59 см |
- Цена: 21 414 ₴


