Кисневий концентратор з інгалятором KSM-1N - портативный кислородный концентратор, призначений для використання в лікувальних закладах, лікарнях, санаторіях або в домашніх умовах. Кисневий концентратор з інгалятором KSM-1N забезпечуючи пацієнтів киснем, у процесі лікування може сприяти відновленню після серцево-судинних та цереброваскулярних, респіраторних, хронічних обструктивних захворювань легень, пневмоній, інших хвороб та гіпоксії. Кисневий концентратор підходить для різних фізіологічних груп, які страждають від гіпоксії, таких як: літні люди, особи з недостатнім фізичним розвитком, вагітні жінки, абітурієнти, що вступають у вузи, а також для подолання втоми та відновлення функцій організму після важкого фізичного або розумового виснаження.
Особливості та переваги:
- Низький рівень шуму і легка вага.
- Модель серії «N» має спеціальну конфігурацію, до якої серед основних функцій додано функцію розпилення аерозолю.
Технічні характеристики: Загальні характеристики
Габаритні розміри(Д×Ш×В):340 × 200 × 390 мм
Вага: 7 кг
Живлення:Живлення від мережі змінного струму220 В ± 22 В, 50 ± 1 Гц
Потужність ≤90 Вт (≤ 110ВА)
Захист від ураження електричним струмом Клас II, тип BF: пристрій не має захисту AP/APG Вологостійкість IPХ0
Режим роботи безперервний
Рівень шуму ≤ 43 дБ
Індикатори
-Аварійний індикатор відсутності напруги;
-Індикатор тиску/концентрації/температури повітря;
-Індикатор живлення
Інформація на екрані
- Концентрація O2
- Швидкість потоку
- Область піктограми функції
- Загальний час роботи
- Час до закінчення процедури
Сигнал тривоги
При відсутності електричного живлення звучить звуковий сигнал і світиться червоний індикатор
Аніонна функція
Вимоги до концентрації кисню:
Сила потоку 1 л/хв
Концентрація О2 93 % ± 3 %
Тиск кисню у вихідному отворі 30 кПа - 70 кПа
Аерозольна терапія
Максимальна швидкість потоку ≥ 3 л/хв
Витрата розпилюваної речовини ≥ 0,2 мл/хв.
Тиск розпилення на виході 60 кПа - 250 кПа
Розмір чаші для аерозолю 6-12 мл
Комплект поставки:
- Концентратор – 1шт
- Пляшка зволожувача з перехідником – 1шт
- Носова канюля- 2 шт
- Набір для розпилення аерозолю - 1 набір
- Фільтр – 4 шт
- Інструкція користувача – 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Насыщенность потока кислородом | 93 % |
| Минимальная производительность кислорода | 1 литр/мин |
| Производитель | Jiangsu Konsung Bio-Medical, К.Н.Р |
| Максимальная производительность кислорода | 3 литр/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Погрешность | ±3% |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 34 см |
| Вес | 7 кг |
| Ширина | 20 см |
| Длина | 39 см |
- Цена: 9 177 ₴


