Цифровий тонометр WBP111 використовує осцилометричний метод вимірювання артеріального тиску. Це означає, що монітор виявляє рух вашої крові через плечову артерію і перетворює в цифрові показники. Осцилометричний монітор не потребує стетоскопа, тому він простий у використанні. Цей автоматичний тонометр може вимірювати систолічний тиск, діастолічний тиск та пульс.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діапазон вимірювань тиску 0~299 мм рт.ст. (0~39.9кПа)
Діапазон вимірювань пульсу 40~180 пульсів/хв
Точність вимірювань тиску ±3 мм рт.ст. (±0.4 кПа)
Точність вимірювань пульсу ±5% показників
Тиск в манжеті 0-299 мм рт.ст
Функція пам’яті 2x99 збережених в пам’яті значень вимірювань
Джерело живлення 4 штуки лужних батарей DC. 6В типу AA або джерело живлення USB 5В
Вага основного корпусу 161 г ( без батарей)
Розмір основного корпусу Д115мм x Ш112мм x В38мм
Термін служби основного корпусу 10,000 раз під час нормального використання
Компоненти: vанжета, інструкція з використання
Середовище зберігання: nемпература -20℃~55℃, вологість: 10%~95% Під час транспортування уникайте ударів, сонячних опіків та дощу
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Heaco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Размер манжеты | 22-36 (см) |
| Максимальный диапазон измерения | 299 мм/рт. ст. |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электронных тонометров | |
| Сетевой адаптер | Нет |
| Количество батареек | 4 шт |
| Количество ячеек памяти | 189 |
| Функция автоотключения | Да |
| Часы | Да |
| Термометр | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 38 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Длина | 115 мм |
| Вес | 161 г |
- Цена: 867 ₴


