Тонометр Heaco WBP108 — це медичний прилад, який призначений для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу в домашніх умовах. Тонометр є автоматичним, тому не вимагає використання стетоскопа, що неабияк спрощує його використання та нівелює людський чинник під час вимірювань.
Особливості приладу:
- Пам’ять 2х99 записів, що дає змогу контролювати зміну артеріального тиску упродовж тривалого часу;
- Тонометр працює від 4 стандартних батарейок типу АА, які входять до комплекту. Також для живлення приладу можна використовувати звичайний адаптер micro-USB
- Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, на екрані з’явиться символ «IHB»
- Кольорова шкала рівня тиску, яка допомагає миттєво оцінити отримані результати;
- Встановлення дати та часу;
- Автоматичне вимкнення.після 2 хвилин у режимі очікування;
- До комплектації входить універсальна манжета розміром M, для плеча з окружністю 22-36 см;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діапазон вимірювання артеріального тиску 0-299 мм рт.ст.
Точність вимірювання артеріального тиску +/- 3 мм рт.ст.
Діапазон вимірювання пульсу 40-180 ударів/хв
Точність вимірювання пульсу +/- 5% від значення
Обчислення середнього тиску
Зона вимірювання тиску: плече
Розмір манжети 22-36 см
Габарити (ВхШхГ) 6.8 x 12.9 х 10 см
Вага 0.25 кг
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Heaco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Размер манжеты | 22-36 (см) |
| Максимальный диапазон измерения | 299 мм/рт. ст. |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Дорожный футляр | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электронных тонометров | |
| Сетевой адаптер | Нет |
| Количество батареек | 4 шт |
| Количество ячеек памяти | 198 |
| Функция автоотключения | Да |
| Часы | Да |
| Термометр | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 68 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Длина | 100 мм |
| Вес | 250 г |
- Цена: 999 ₴






