Компресорний інгалятор Heaco WNE211 — це медичний прилад, який розпорошує ліки до найдрібніших частинок для ефективнішого лікування органів дихання більш ефективно й без побічних ефектів самостійно вдома. Він використовується для лікування верхніх і нижніх дихальних шляхів у разі застуди, астми, розладів.
Особливості:
- завдяки маленькому розміру часток аерозолю і високій їхній концентрації забезпечується глибоке проникнення препарату в легені;
- висока швидкість розпорошення ліків, що дає змогу скоротити тривалість процедури. Середня швидкість розпорошення аерозолю 0.2 мл/хв;
- низький рівень шуму (<60 дБ)
- подовжений повітряний шланг, завдяки якому користувач може займати зручне положення під час лікування;
- компактні розміри апарату (127х92х67 мм), які дають змогу легко зберігати інгалятор і брати із собою в поїздку;
- Зручна сумка для зберігання і транспортування інгалятора й аксесуарів;
- Підходить для дітей та дорослих. До комплектації входять доросла та дитяча маски.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Інтенсивність потоку 3-6 л/хв
Середній розмір частинок ММАД 4 мкм
Мінімальна швидкість розпилення 0.2 мл/хв
Респірабельна фракція 75 %
Робочий тиск компресора 50-90 кПа
Довжина повітроносної трубки 200 см
Рівень шуму 60 дБ
Тип інгалятора: компресорний
Об'єм ємності для медикаментів 5-10 мл
Потужність 150 Вт
ивлення 220 B/50 Гц
Габарити (ВхШхГ) 6.7 х 9.2 х 12.7 см
24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heaco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ингалятора | Компрессорный |
| Производительность получения аэрозоля | 0.2 мл/мин |
| Средний размер частиц аэрозоля | 4 мкм |
| Объем резервуара для ингаляционного раствора | 10 мл |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Количество распылителей | 1 шт |
| Маска ингаляционная детская | Да |
| Маска ингаляционная взрослая | Да |
| Загубник | Да |
| Запасные фильтры для ингалятора | 5 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 127 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Высота | 67 мм |
- Цена: 978 ₴






