-
Heaco NE-M01 — це ультразвуковий (МЕШ) інгалятор, який розпорошує ліки у формі мікроскопічних крапель, які можуть легко проникати в дихальні шляхи для досягнення максимального терапевтичного ефекту у разі респіраторних захворювань. МЕШ-технологія полягає у вібрації особливої мембрани з мікроскопічними отворами, проходячи крізь які, лікарський засіб перетворюється на аерозоль.
Особливості:
- завдяки ультразвуковій технології прилад працює майже безшумно;
- компактність і автономність інгалятора дають змогу використовувати його поза домом, наприклад, під час подорожі;
- прилад працює від двох батарей типу АА і від мережі змінного струму;
- інгалятор підходить як для інгаляцій верхніх дихальних шляхів у разі лікування синуситу, трахеїту, ларингіту, ГРВІ, так і для нижніх дихальних шляхів — у разі астми, бронхіту;
- частка малих розпорошених частинок діаметром менш ніж 5 мкм (респірабельна фракція) становить не менш ніж 90%;
- широкий спектр використовуваних лікарських засобів, які можна застосовувати для інгаляції;
- камера з ліками повністю герметична, що дає змогу використовувати інгалятор під кутом 45 градусів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Габарити (ВхШхГ) 11.7 х 7.1 х 5 см
Вага 0.103 кг
Живлення 2хAA/кабель USB
Потужність 3 Вт
Інтенсивність потоку 3-6 л/хв
Середній розмір частинок ММАД 4 мкм
Мінімальна швидкість розпилення 0.25 мл/хв
Респірабельна фракція 90 %
Рівень шуму 50 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Производитель | Heaco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Тип питания | Сеть 220 В, Сеть 12 В, Батарейки |
| Тип ингалятора | Ультразвуковой |
| Средний размер частиц аэрозоля | 4 мкм |
| Производительность получения аэрозоля | 0.25 мл/мин |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.103 г |
| Высота | 107 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Длина | 50 мм |
- Цена: 1 479 ₴



