Призначена для використання у лікувальних закладах, медичних стаціонарах, а також у домашніх умовах. Ліжко служить для розміщення на ній хворих з різними захворюваннями, а також травмованих хворих та розроблена з урахуванням вимог, що пред'являються до розміщення пацієнтів з тяжкими захворюваннями нервово-судинної та серцево-судинної системи, а також є оптимальним вибором для травмованих хворих.
Основою ліжка є ложе, виконане у вигляді рамної конструкції.
Ложе ліжка – металеві ламелі. Ламельна основа забезпечує максимальну вантажопідйомність конструкції. До рами кріпляться знімні дрібниці з вставками з ламінованого ДСП з пластиковими кромками 2 мм.
На бічних частинах рами виконані кріплення для встановлення штативу для тривалих інфузій. У центральній частині рами знизу закріплені гачки, що дозволяють підвішувати сечоприймачі.
Ліжко є розбірною конструкцією. Можливе виготовлення цільнозварної конструкції.
Усі металеві частини ліжка покриті порошково-полімерною фарбою, стійкою до дії дезрозчинів. Всі деталі, що фарбуються, перед покриттям проходять хімічну підготовку (фосфатація), що робить покриття виробу більш стійким до корозії і довговічним в експлуатації.
Можливе фарбування конструкції фарбою будь-якого кольору за узгодженням із Замовником.
Усі матеріали, використані у виробництві виробу, сертифіковані належним чином для застосування у медичній практиці.
Розміри ложа: 2000 х 900 мм
Максимальне навантаження – 230 кг.
Маса, трохи більше 17 кг.
Усі матеріали, використані у виробництві виробу, сертифіковані належним чином для застосування у медичній практиці.
Технічні характеристики: Габаритні розміри ліжка: 2100 х 820 х 870 мм
Розміри ложа: 2000 х 900 мм
Максимальне навантаження – 230 кг.
Маса, трохи більше 17 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односекционная стационарная |
| Габаритные размеры | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 820 мм |
| Длина кровати | 2100 мм |
| Длина ложа | 2000 мм |
| Ширина кровати | 870 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 375 ₴


