Механічний тонометр Longevita LS-4 – надійний і точний прилад для вимірювання тиску, поставляється зі стетоскопом у комплекті.
- металевий манометр зі шкалою до 300 мм рт. ст. має гарантію 3 роки;
- запатентована конусна нейлонова манжета з фіксуючою скобою забезпечує максимальне прилягання і точність вимірювання;
- технологія безшовної внутрішньої камери манжети має довгий термін експлуатації;
- високочутлива мембрана стетоскопу (стетоскоп у комплекті)
- м’які вушні оливи для комфортного вимірювання;
- універсальний розмір манжети 24-36 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Longevita |
| Страна производитель | Китай |
| Тип тонометра | Механический |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Дорожный футляр | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики механических тонометров | |
| Комплектация стетоскопом | Стетоскоп не встроенный |
| Нагнетатель (груша) | Не совмещенный с манометром |
| Клапан травления | Металлический, Игольчатый |
| Фильтр обратного клапана | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 70 мм |
| Вес | 70 г |
Информация для заказа
- Цена: 663 ₴



