Шафа медична підвісна ШМн-1 (аптечка) призначена для розміщення медикаментів та матеріалів у медичних та інших установах.
Шафка навісна ШМн-1 має одну полицю. Зручність та простота конструкції дозволяють використовувати аптечку навісну скрізь, де потрібне створення ізольованого простору для медичних препаратів.
Шафка закривається глухими дверцятами, на відміну від моделі ШМн.
Габаритні розміри ШМн: 200 х 350 х 500 мм.
Вага 7 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Дверка | 1 шт. |
| Габаритные размеры | |
| Высота шкафа | 350 мм |
| Глубина шкафа | 500 мм |
| Ширина шкафа | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 2 039 ₴


