Шафа медична підвісна ШМн-2 (аптечка) призначена для розміщення медикаментів та матеріалів у медичних установах, на промислових підприємствах, в офісах, на виробництві.
Виготовлений із листового металу та пофарбований білою порошковою фарбою, стійкою до обробки будь-якими дезрозчинами.
Внутрішнє місце аптечки розділене на дві частини полицею.
Аптечка укомплектована замком, що закривається на ключ.
Конструкція передбачає монтаж на стіні або встановлення на поверхню.
Габаритні розміри (ВхШхГ): 400 х 300 х 120 мм.
Вага 3 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Дверка | 1 шт. |
| Габаритные размеры | |
| Высота шкафа | 300 мм |
| Глубина шкафа | 120 мм |
| Ширина шкафа | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Материал изготовления корпуса | металл |
Информация для заказа
- Цена: 2 855 ₴



