Шафа ШМ-2 медична призначена для розміщення інструментів, матеріалів та медикаментів в умовах оглядових, перев'язувальних та операційних залів лікарень та клінік, а також інших закладів системи охорони здоров'я.
Шафа виготовлена з металевого профілю, пофарбованого порошковою білою фарбою та скла, що дозволяє проводити дезінфекцію усіма дезінфікуючими розчинами.
Шафа має 4 скляні (або металеві, за погодженням із Замовником) полиці, допустиме навантаження на які становить 30 кг.
Габаритні розміри ШМ-2 (гл*шир*вис): 400*955*1610 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Дверка | 2 шт |
| Габаритные размеры | |
| Высота шкафа | 1610 мм |
| Глубина шкафа | 400 мм |
| Ширина шкафа | 955 мм |
| Материал изготовления | |
| Материал изготовления корпуса | Металл |
| Материал изготовления фасада | стекло |
Информация для заказа
- Цена: 16 315 ₴


