
Коляска інвалідна алюмінієва, без двигуна G503
14 582 ₴
- В наличии
- Код: G503
- +380 (97) 539-11-23
Karadeniz Medikal – провідний турецький виробник реабілітаційних засобів, серед яких інвалідні візки різних видів, ролатори, санітарні крісла, ходунки, милиці та інші.
Інвалідна коляска G503 – компактний, зручний і легкий в управлінні засіб для самостійного пересування та транспортування людей з обмеженими можливостями.
Особливості:
- алюмінієва складна рама, найлегша в своєму асортименті, всього 11,50 кг., дозволяє зручно і без надмірних зусиль транспортувати у складеному вигляді в багажник автомобіля, тощо;
- складна спинка і підніжки економлять місце при транспортуванні;
- ручки і об’єднані супутні гальма для зручного та безпечного використання;
- антибактеріальна оббивка захищає користувача від бактеріальних інфекцій при використанні.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина сидіння 46 см.
Глибина сидіння 38 см.
Висота сидіння 46 см.
Висота спинки 45 см.
Висота підлокітника 19 см.
Загальна ширигна 63,5 см.
Загальна висота 91 см.
Загальна довжина 94 см.
Ширина в складеному стані 30 см.
Задні колеса 22" поліуретан
Передні колеса 6" поліуретан
Матеріал алюміній
Вага візка 11,5 кг.
Максимальне навантаження 120 кг
Габарити запакованої 80х30х75 см.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Ширина в сложенном состоянии | 29 см |
| Ширина инвалидного кресла | 74 см |
| Высота инвалидного кресла | 93 см |
| Максимальная высота спинки | 48 см |
| Минимальная высота спинки | 48 см |
| Минимальная ширина сиденья | 54 см |
| Максимальная ширина сиденья | 54 см |
| Минимальная глубина сиденья | 45 см |
| Максимальная глубина сиденья | 45 см |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Karadeniz Makina |
| Страна производитель | Турция |
| Максимальная нагрузка | 205 кг |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Тип колясок с ручным приводом | Базовая инвалидная коляска для дома и улицы |
| Материал изготовления | |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
- Цена: 14 582 ₴



