
Столик пеленальний СПЛ медичний із матрацом
7 240 ₴
- В наличии
- Код: СПЛ
+380 (50) 507-91-80
- +380 (97) 539-11-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Столик пеленальний СПЛ медичний із матрацом ТМ ОМЕГА
Столик пеленальний СПЛ призначений для розміщення немовлят під час проведення санітарної обробки, огляду, сповивання та інших процедур у дитячих кімнатах пологового та післяпологового відділень пологових будинків, лікарень та інститутів.
Столик є розбірний металевий каркас, встановлений на пластикові опори.
До верхньої частини столика кріпиться ложа з бортиками з ламінованого ДСП.
Габаритні розміри СПЛ: 980 х 770 х 955 мм.
Столик пеленальний СПЛ укомплектований:
матрацом класу ST, щільністю 25 кг/м3 та товщиною 30 мм. на блискавці; нижньою полицею.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пеленальный столик |
| Габаритные размеры пеленального столика | |
| Высота | 95.5 см |
| Глубина | 77 см |
| Ширина | 98 см |
| Комплектация | |
| Матрасик для пеленания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 240 ₴


