7E-C – це сучасний портативний переносний медичний відсмоктувач (аспіратор), який широко використовуються в лікарнях, пунктах невідкладної допомоги та в умовах амбулаторій.
Призначений для надання невідкладної допомоги пацієнтам, які відчувають труднощі з видаленням мокротиння, а також для аспірації рідин (гній, кров, і т. д.) під час клінічної практики.
- Сучасний ергономічний дизайн
- Надійність і простота використання
- Потужний безмасляний вакуумний насос забезпечує ефективну продуктивність
- Низький рівень шуму
- Поплавковий пристрій запобігає потраплянню рідини в насос
- Наявність регулятора вакууму та вакуумметра на верхній панелі приладу додає зручності в процесі експлуатації
- Вакуумне розрідження може регулюватися залежно від конкретного застосування
- Малі розміри, незначна вага пристрою та наявність ручки, що складається, робить його зручним для перенесення
- Повністю пластиковий зовнішній корпус не схильний до корозії, легко очищається від забруднень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный вакуум | 0,08 Мпа (608мм.рт.ст.) |
| Диапазон регулирования вакуума | 0 - 0,08 Мпа (0-608 мм рт. ст.) |
| Питание от сети переменного тока | 220В, 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 44 Вт |
| Габаритные размеры | 314×123×233 мм |
| Масса | 3.9 кг |
| Емкость для всасывания | 1000 мл. |
Информация для заказа
- Цена: 5 236 ₴


